• کاشی مرمری

  از قرن‌ها پیش، ساختمان‌سازها به مرمر به عنوان یک ماده کاربردی و لوکس می‌نگرند؛ ماده‌ای که در معماری‌های کلاسیک یونان باستان تا سرویس‌های بهداشتی عمومی، به چشم می‌خورد. مرمر را فقط در پروژه‌های ساخت‌وساز نمی‌بینیم؛ این ماده چندکاره به دنیای آثار هنری نیز راه یافته است. چه از مرمر برای پوشش سرویس بهداشتی خانه‌تان استفاده کنید و چه در راهروی یک ساختمان دولتی شیک، با خیالی آسوده به دوام، انعطاف‌پذیری و زیبایی آن، اعتماد کنید.

  گالری عکس 1 کاشی مرمری عکس سنگ مرمر عکس طراحی کف عکس کاشی عکس کاشی مرمری عکس کفپوش عکس کفپوش سنگی عکس مصالح ساختمانی

  چرا از مرمر استفاده کنیم؟

  یکی از بهترین خصیصه‌های مرمر، دوامش است. ساختمان‌سازها، قرن‌هاست که به این سنگ طبیعی تکیه کرده‌اند تا ماده‌ای ماندگار تهیه کنند. وقتی که یک کاشی مرمر باکیفیت می‌خرید و نصب می‌کنید؛ خوشحال باشید زیرا تا چند سال آینده، این محصول بادوام، ظاهر زیبای خود را حفظ می‌کند.

  گالری عکس 2 کاشی مرمری عکس سنگ مرمر عکس طراحی کف عکس کاشی عکس کاشی مرمری عکس کفپوش عکس کفپوش سنگی عکس مصالح ساختمانی

  مرمر، در دسته کف‌پوش‌های ضد آلرژی قرار می‌گیرد زیرا چگالی آن به‌گونه‌ای است که ذرات آلرژی‌زا مانند غبار و گرده را در خود نگه نمی‌دارد. بنابراین، مرمر، سطحی بهداشتی است که شرایط هوای فضای داخلی را بهبود می‌دهد.
  در کنار پایداری و جنبه سلامتی مرمر، از سطح خنک آن در ماه‌های گرم تابستان نیز لذت ببرید.

  کجا از کاشی‌های مرمری استفاده کنیم؟

  از مرمر، تقریباً می‌توانید در هر اتاقی استفاده کنید. سرویس‌های بهداشتی، نقاطی ایده آل برای نصب مرمر هستند چون سطوحی صاف دارند و راحت پاک می‌شوند. لابی‌ها، راهروها و آشپزخانه‌ها را نیز از این ماده چندکاره بی‌بهره نگذارید.

  گالری عکس 3 کاشی مرمری عکس سنگ مرمر عکس طراحی کف عکس کاشی عکس کاشی مرمری عکس کفپوش عکس کفپوش سنگی عکس مصالح ساختمانی

  یکی از نقاطی که نباید از مرمر استفاده کنید؛ پیشخوان‌ آشپزخانه است چون مرمر نسبت به مواد اسیدی حساس است و معمولاً از این مواد در حین آشپزی استفاده می‌کنید.

  گالری عکس 4 کاشی مرمری عکس سنگ مرمر عکس طراحی کف عکس کاشی عکس کاشی مرمری عکس کفپوش عکس کفپوش سنگی عکس مصالح ساختمانی

  ویژگی‌های تزئینی کاشی مرمری

  به خاطر پروسه خاص شکل گیری، مرمر دارای طرح‌های رگه مانند و طیف رنگ‌های شادی است؛ رنگ‌هایی که به‌طور معمول در دیگر سنگ‌های طبیعی دیده نمی‌شوند. طیف وسیعی از انتخاب‌های رنگی، از طرح‌های سبز گرفته تا طلایی، پیش روی شما است. تنوع رنگی مرمر، هر سلیقه‌ای را راضی خواهد کرد.

  گالری عکس 5 کاشی مرمری عکس سنگ مرمر عکس طراحی کف عکس کاشی عکس کاشی مرمری عکس کفپوش عکس کفپوش سنگی عکس مصالح ساختمانی

  هنرمندان، صنعتگران و معمارها هزاران سال است که از مرمر استفاده می‌کنند؛ سنگ، یک شکوه ذاتی هنرمندانه را به با خود یدک می‌کشد. با توجه به زینت طبیعی و زیبایی مرمر، از آن در دکور هر ساختمان مسکونی یا تجاری، بهره ببرید.
  آیا شما هم  علاقه دارید که در پروژه بازسازی پیشرویتان از سنگ مرمر استفاده کنید؟ نظرات خود را با مساحت در میان بگذارید.


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *