مساحت چیست درباره مساحت مجله معماری مساحتدرباره مساحت

امروزه رسانه به عنوان عامل اصلی ارتباط در دنیا مطرح است و در مقایسه با چند سال گذشته در حال حاضر اینترنت بزرگ ترین راه ارتباطیست. در این زمان، انتشار اطلاعات دیجیتالی بزرگ ترین و وسیع ترین منبع ادراکی برای فهم تکنولوژی بوده و پست گذاری آنلاین نیز در این بین به عنوان مفهومی انتزاعی درباره نحوه زندگی و کار ما می باشد. امروزه همه برای جستجوی اطلاعات از منابع آنلاین استفاده می کنند. بدین منظور مساحت به عنوان منبع آنلاین برای اطلاعات مهم در زمینه آخرین اخبار معماری و صنعت ساختمان در اختیار کاربران و دوست داران این حوزه از دانش قرار گرفت. هدف مساحت مهیا نمودن این اطلاعات در ابعاد بسیار وسیع و به شیوه بسیار خلاقانه و با رویکردی متفاوت و انتشار آخرین اخبار و موضوعات اصلی در زمینه هایی از معماری، ساختمان، طراحی محصول و تکنولوژی ، هنر و ارائه پروژه ها و جمع آوری مجموعه ای از جالب ترین جنبه های مختلف فرهنگی و علمی برای کاربران است. مساحت یکی از گسترده ترین و وسیع ترین وب سایت هایی است که الهام بخش و منبع اطلاعات مهم درباره طراحی و معماریست و به گردآوری منابعی می پردازد که به معماری ،طراحی و صنعت ساختمان مرتبط است و کاربران برای به کار گرفتن آن ها در زیباسازی یک فضا و استفاده بهینه از آن نیاز دارند. تمرکز مساحت بیشتر بر روی قوه تحلیلی و دیداری کاربران است و ایده های تازه ای برای نوآوری در معماری، زیباتر کردن ساختمان ها و همچنین ایده های خاص برای طراحی و نمونه هایی از طرح های جدید، محصولات و نکاتی درباره دانش معماری را فراهم می سازد که موجب می شود بازدیدکنندگان با ایده های بسیار ناب و خلاقانه آشنا شوند و با کانسپت های متفاوت از سبک های مختلف به وجد بیایند، هر روز عکس های بسیار زیبا از پلتفرم های مختلف را می بینند و بدین ترتیب خلاقیت و قوه زیبایی شناختی آن ها برای طراحی، دکوراسیون و زیباسازی فضاهای گوناگون بیدار می شود. تیمی از طراحان حرفه ای و معماران با تجربه و زبردست، به طور روزانه با مساحت همکاری می کنند، این همکاری از سراسر دنیاست و همه به دنبال پروژه های جدید و به روز و از طرفی در پی خلاقیت و ایده های جدید و استعدادهای ناب هستند. در مساحت مجموعه وسیعی از مقاله ها منتشر می شوند که برای کاربران و با توجه به نیاز های آنان به روز رسانی می گردند. مساحت در پی جستجوی نوآوری در زمینه معماری، صنعت ساختمان، به کار گرفتن متریال های مختلف در این زمینه و طراحی ساختمان ها به شیوه های نوین و بسیار هوشمند در آینده ای نه چندان دور می باشد. مساحت به دنبال بهبود کیفیت زندگی ۸۰ میلیون نفر شهرنشین است که با ارائه اطلاعات و دانش به روز و ابزارهای لازم در خصوص معماری طی ۲۵ سال آینده ساکن شهرهای ایران خواهند بود و در تلاش برای رسیدن به بهترین جایگاه در بین علاقه مندان، صاحبان و دست اندرکاران این حرفه به عنوان یک منبع منحصربه فرد و متمایز در معماری و طرح های نو و خلاقانه در این زمینه است. مطالب ارائه شده در مساحت بر اساس میزان نوآوری در زمینه معماری، صنعت ساختمان و طرح های چالش برانگیز و با انتخاب تیمی حرفه ای و خلاق از مجرب ترین و حرفه ای ترین افراد در معماری برگزیده می شود. مساحت متشکل از تیمی خلاق است که همه با هم یک مطلب را به اشتراک می گذارند: مساحت عاشق معماری، طراحی و دکوراسیون است. در هر مقاله این هدف مساحت است و قصد دارد آن را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارد.

در مساحت می توانید، کشف کنید، بیاموزید و خلق کنید…

 

کشف کنید

نمونه زیبایی از فرم و فانکشن در طراحی را کشف کنید. از این شیوه برای طراحی ساختمان ها، فضای داخلی ، نور پردازی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود. شما می توانید از ایده های مختلف و نکات مربوط به این زمینه برای نوآوری و ترکیب آن با ایده های شخصی خود استفاده کنید.

بیاموزید

برای رسیدن به بهترین و زیباترین فرم خانه سعی کنید از طرح ها و پروژه های گوناگون بیاموزید، حتی برای لذت روزمره و یا شرایط خاص و تعطیلات خود از این سبک آموختن لذت ببرید. حتی اگر شما در این زمینه مبتدی هستید و یا تجربه کافی ندارید، آموزش های قدم به قدم ما ( همراه با عکس، نکته های آموزشی، و ترفندهای گوناگون) به شما راه و روش صحیح را می آموزد.

بیافرینید

استاد خود باشید و اطلاعات جامع و کاملی درباره موضوعات مختلف از جمله طراحی، دکوراسیون، متریال، کانسپت های گوناگون، مرور مصاحبه های مختلف و حتی ابزارهای لازم برای این منظور را فرا بگیرید.  ما مطمئن هستیم که اگر بخواهید همه این دانش را می توانید در کار و زندگی خود اعمال و کارها و طرح های مبتکرانه، علمی و منحصر به فردی را خلق کنید.