نویسنده مساحت باشید…

کاملا واضح است که خلاقیت و نشر آثار گوناگون عامل اصلی رشد در یک زمینه از دانش است. بدین ترتیب، با دیدگاه های گوناگون، مساحت درها را برای بیان ایده ها و نظرات در زمینه های مختلف به روی همه باز گذاشته است. مساحت بخش ها، سبک ها و علاقمندی های مختلفی دارد و به همین دلیل از این تنوع و گوناگونی استقبال می کند. آن چه که برای مساحت بسیار مهم است، عشق بیش از اندازه به معماری و طراحیست. مساحت می خواهد شما نیز به این احساس عشق بورزید، مساحت خلاقیت و تلاش برای رسیدن به این هدف را قدردانی می کند و به شما کمک خواهد کرد تا دیدگاه های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
مساحت از تمامی معماران، طراحان و تمامی افرادی که به نویسندگی و انتشار مطالب خود در زمینه معماری و صنعت ساختمان علاقمند هستند، دعوت به همکاری می کند. مطلب شما می تواند محرکی برای الهام دیگران باشد و شرایط و فرصت های زیادی را پیش روی افراد دیگر باز کند. با اشتراک مطالب، دیدگاه ها و طرح های خود، راه را برای سایرین روشن می کنید و می تواند اطمینان خاطری باشد برای افرادی که فکر می کنند در این مسیر تنها قدم گذاشته اند. شما قوا و نیروی حرکت برای دیگران خواهید بود و بدین ترتیب با صبر، تشویق و مسالمت با دیگران قطب نمای راه آن ها خواهید بود.
مساحت معمولا مولفه های خاص و سخت گیرانه ای برای انتخاب و گزینش یک مطلب ندارد، اما در کل مطالبی را مد نظر قرار می دهد که جدید، به روز و ارزشمند بوده و در پس آن ها هدف خاصی نهفته باشند. مساحت همیشه برای جدید بودن محتوای مطالب اهمیت ویژه ای قائل است، بنابراین اگر مطلب شما در سطح گسترده ای به چاپ رسیده است مساحت قدردان کار شماست اما ترجیح می دهد مطلبی که فرستاده می شود هنوز در جای دیگری منتشر نشده باشد و مولفه به روز بودن در آن صدق کند. مطالب زیادی هستند که هر هفته از طریق خوانندگان و بازدیدکنندگان ارسال می شوند اما امکان انتشار همه آن ها وجود ندارد ولی به هرجهت مساحت از تمامی خوانندگان و نویسندگان علاقمند درخواست دارد کمی صبر داشته باشند تا در اولین فرصت با آن ها مکاتبه شود.
بنابراین اگر فکر می کنید مساحت مناسب شماست همین امروز با مساحت در ارتباط باشید….